Každé objednávce předchází osobní schůzka v příjemném prostředí podle přání klienta. Pouze při osobním setkání dokonale zjistím, jaké stránky si zadavatel přeje, jak rychle a za jakou cenu jsem schopen je připravit. Případné nejasnosti vyřešíme na místě.
Hotové stránky neposílám e-mailem ani jinak. Na závěrečné schůzce je klientovi dokonale ukážu, doladíme detaily, vysvětlíme si, jak se s nimi pracuje a domluvíme se, zda si je klient bude spravovat sám, nebo bude i nadále využívat mých služeb. Osobní jednání je základ. Jsou totiž věci, které po internetu nebo telefonu dokonale neproberete. Vždyť víte…

Že neovládáte složité anglické názvy, jimiž se jazyk ajťáků jen hemží? Nevadí! Já mluvím česky a česky rozumím. Laicky mi popište svou představu a technické záležitosti nechte na mně!

Internetové stránky nejsou levná záležitost. Já ale nepatřím k těm, kteří svoje klienty berou na hůl. Orientační ceny najdete na těchto stránkách, stejně jako kontakty, na kterých si můžeme sjednat schůzku a domluvit se, jak by Váš vysněný web měl vypadat a co by měl umět, aby Vás nestál majlant. Jeho pořízení Vám má pomoci s podnikáním, ne Vás na jeho začátku sedřít z kůže.

Nejlepší reklamou je práce, která za člověkem zůstává. Tu mou si můžete prohlédnout v referencích níže. Pokud Vás oslovila, neváhejte se na mě obrátit.